Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Rozegraliśmy Majowy Turniej Rummikub

W piątek, 10 maja 2024 r., o godzinie 16:00, odbył się Majowy Turniej Rummikub, który wpisał się już w nasz kalendarz wydarzeń kulturalnych na stałe i cieszy się ogromną popularnością!

Na początku spotkania uczestnicy losowali numer z przydziałem do stołów, przy których rozgrywały się eliminacje, półfinały oraz finał.
Zawody przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, a zawodnicy mieli okazję wymieniać się strategiami i poradami podczas przerw między kolejnymi rundami. 
 
Po wielu emocjonujących rozgrywkach, wyłoniliśmy zwycięzców turnieju:
III miejsce - Katarzyna Kreja
II miejsce - Weronika Jakubowska
I miejsce - Jadwiga Węgrzyn
 
Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów drobny upominek i dyplom, dzięki czemu każdy mógł poczuć się doceniony i mile widziany. 
 
Rummikub to gra, która sprawia radość i integruje – niezależnie od wieku czy doświadczenia. Dlatego też, bez względu na wyniki, każdy uczestnik mógł poczuć się zwycięzcą.
Cieszymy się, że Dom Kultury w Subkowach jest miejscem, gdzie ludzie się spotykają i dzielą swoimi pasjami oraz zainteresowaniami. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!
 
W turnieju wzięło udział 12 osób.