Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy na Rodzinny Konkurs Artystyczny pt. "Eko-zabawka"

Zapraszamy rodziny i grupy do wzięcia udziału w Rodzinnym Konkursie Artystycznym pt. „Eko-zabawka”!

 

Celem konkursu jest nie tylko zachęcenie do kreatywnego użycia materiałów recyklingowych, ale także tworzenie i wspólne spędzanie czasu. Chcemy pokazać, że z pozornie bezwartościowych odpadów można stworzyć coś pięknego i przydatnego.

 

Jak wziąć udział w konkursie?  --> Wystarczy wykonać zabawkę z materiałów recyklingowych i dostarczyć ją osobiście w dniu 14.06.2024 r., w godzinach 15:30-16:30, na „Kreatywny Piknik Rodzinny” na terenie byłej Szkoły Podstawowej w Subkowach.

 

Laureatom Konkursu zostaną przyznane nagrody w postaci bonów podarunkowych do wykorzystania w sklepach sieci Empik, o wartości:

I miejsce: 200 zł

II miejsce: 150 zł

III miejsce: 100 zł

Oprócz głównych nagród, możemy przyznać także wyróżnienia.

 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się do pobrania poniżej. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami Domu Kultury w Subkowach pod numerem telefonu 58 536 85 23 lub adresem e-mail: domkultury@dk.subkowy.pl

 

Do dzieła! Pokażcie nam swoją kreatywność i pomysłowość!