Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Relacja z Kreatywnego Pikniku Rodzinnego

W piątek, 14 czerwca 2024 roku w Subkowach odbył się Kreatywny Piknik Rodzinny. Atmosfera była niesamowita - pełna radości, śmiechu i dobrej energii.

Całe wydarzenie prowadzone było w bardzo profesjonalny sposób, dzięki utalentowanej "Grupie T" z Torunia, która zapewniała animacje rodzinne.

Dzieci mogły bawić się na trampolinach, dmuchanych zamkach oraz wymieniać się zabawkami w specjalnie przygotowanym miejscu.

Jednym z głównych punktów programu był konkurs "Eko-zabawka", który zainspirował zarówno małych, jak i dużych uczestników do tworzenia ekologicznych zabawek.

Oczywiście nie zabrakło też stoisk z przekąskami oraz miejsc, na których można było odpocząć i delektować się chwilą.

Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. był Sponsorem wydarzenia „Kreatywny Piknik Rodzinny". Więcej informacji o spółce GAZ-SYSTEM, znajduje się na stronie www.gaz-system.pl. Całe wydarzenie było wsparte przez Gminę Subkowy oraz OSP Subkowy. Dzięki nim udało się stworzyć tak niepowtarzalną atmosferę.

Pod koniec wydarzenia na wszystkich uczestników czekała niespodzianka - Piana party, która okazała się strzałem w dziesiątkę, dodając dodatkowej radości i energii. Rodzice również z uśmiechem obserwowali swoje pociechy, ciesząc się z udanej imprezy. To było naprawdę udane zwieńczenie dnia, które na długo pozostanie w pamięci.