Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Akcja Lato z Domem Kultury- tydzień II

16 lipca 2018

Zakończył się kolejny tydzień Akcji Lato z Domem Kultury. Tym razem animatorzy odwiedzili  świetlicę wiejską w Gorzędzieju. Łącznie odbyły się 4 spotkania (09.07,10.07,12.07,13.07) podczas których uczestnicy zajęć (18 osób) wraz z animatorami Domu Kultury wykonali świnki - skarbonki z balonów i gazet, uszyli materiałowe laleczki, wykonali obrazy na płycie z szyszek oraz materiałową ośmiornicę. Każdemu spotkaniu towarzyszyły również gry i zabawy, a także poczęstunek.

W tym tygodniu odbyły się także 2 wyjazdy. Jeden z nich  do "Miasteczka Westernowego - Mega Parku" w Grudziądzu  (11.07.2018), w którym uczestniczyło 55 osób. Miasteczko słynnego Lucky Lukea pełne atrakcji chyba wszystkim przypadło do gustu!. Kolejnym był rodzinny wyjazd nad morze do Smołdzińskiego Lasu koło Łeby. Tam wspólnie przeszliśmy szlakiem ruchomych wydm w Słowińskim Parku Narodowym prosto nad morze, gdzie spędziliśmy miło czas w rodzinnym gronie.  Łącznie w wyjeździe nad morze uczestniczyło 55 osób.

Przed nami kolejny tydzień Akcji Lato. Tym razem animatorzy jadą do Wiejskiego Domu Kultury w Radostowie oraz do świetlicy wiejskiej w Brzuścach. Przed nami także wyjazd do Gdyńskiego Centrum EXPERYMENT.

Akcja Lato z Domem Kultury- tydzień I

6 lipca 2018

Wraz z początkiem wakacji, rozpoczęła się Akcja Lato z Domem Kultury. Jak co roku, animatorzy ruszają w drogę, aby odwiedzić mieszkańców naszej gminy i zorganizować szereg ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży. Pierwsze spotkania odbyły się w Małym Garcu oraz w Wielkiej Słońcy, gdzie gościliśmy łącznie po 4 dni (02.07, 03.07, 05.07, 06.07).

W Małym Garcu uczestnicy zajęć (16 osób) wykonali świnki - skarbonki z balonów i gazet, uszyli materiałowe laleczki, wykonali obrazy na płycie z szyszek. Natomiast w Wielkiej Słońcy ( 14. osób), starsza grupa dzielnie szyła misie, a młodsi uczestnicy uszyli proste laleczki, wykonali papierowe lody, bawili się pianą. Każdemu spotkaniu towarzyszyły również gry i zabawy.

W tym tygodniu odbył się także wyjazd do kina Helios w Tczewie (04.07.2018), w którym uczestniczyło 54 dzieci. Film przygodowy, który obejrzeliśmy miał tytuł "Kuba Guzik".

Przed nami kolejny tydzień Akcji Lato. Tym razem animatorzy jadą do Gorzędzieja. Przed nami także wyjazd do "Miasteczka Westernowego - Mega Parku" w Grudziądzu.

Koncert Relaksacyjny

2 lipca 2018

Wakacyjne wyjazdy z Domem Kultury

28 czerwca 2018

Akcja Lato

28 czerwca 2018

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-05-12
Data publikacji:2016-05-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4789