Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Obchody Narodowego Święta Nipodległości

21 listopada 2017

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w gminie Subkowy rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym w Subkowach oraz złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem ku czci mieszkańców pomordowanych gminy w okresie II Wojny Światowej.

 Około dwustu osób na czele ze Starostą Tczewskim Tadeuszem Dzwonkowskim, Przewodniczącym Rady Gminy Jackiem Lisewskim, Wójtem Gminy Mirosławem Murzydło, proboszczami parafii z terenu gminy, w asyscie pocztów sztandarowych przemaszerowało do Domu Kultury, gdzie odśpiewano hymn państwowy. Ważnym punktem uroczystości było uhonorowanie przez władze gminy par obchodzących jubileusz 55 lecia oraz „Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadanymi postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej parom obchodzącym 50 lecie pożycia małżeńskiego. W tym roku szmaragdowy jubileusz obchodzili: Wanda i Józef Grzmilowie, Irena i Józef Wańczykowie, Zofia i Grzegorz Pierniccy oraz Barbara i Władysław Gurbowiczowie. Złoci jubilaci to Zofia i Edmund Apa, Bogusława i Edmund Domachowscy, Krystyna i Stefan Dembowscy, Ludwika i Władysław Knurowscy, Teresa i Henryk Kwelowie, Maria i Ryszard Gromadzcy, Maria i Bronisław Górowie, Jadwiga i Stanisław Gryczewscy, Barbara i Jan Juwowie,Felicja i Zbigniew Olechowie, Maria i Henryk Reimusowie,Regina i Jan Rogaczewscy, Barbara i Władysław Zielińscy. (...)

 

Czytaj więcej o: Obchody Narodowego Święta Nipodległości

Wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni

3 listopada 2017

Wyjazd do kina Helios - Listy do M 3"

30 października 2017

Aktywni w Gminie Subkowy 2017

30 października 2017

Wolontariat to szlachetna idea, z którą łącza się wielkie wartości takie, jak: altruizm, empatia, solidarność. Projekt „Aktywni w Gminie Subkowy 2017” to sposób na podkreślenie szczególnego wymiaru działalności społecznej oraz podziękowanie wszystkim tym, którzy angażują się na rzecz społeczności lokalnej. Akcja ta stanowi także okazję do pokazania różnorodności działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy obecni są niemalże we wszystkich sferach życia społecznego.

Dlatego już dzisiaj każdy może zgłosić osobę, którą chce wyróżnić ! (...)

Czytaj więcej o: Aktywni w Gminie Subkowy 2017

Wyjazd do kina Helios - BOTOKS

10 października 2017

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-05-12
Data publikacji:2016-05-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1382