Dom Kultury w Subkowach

Aktualności

Artykuły

Przejdź do - Podsumowanie Akcji Lato 2019

Podsumowanie Akcji Lato 2019

29 lipca 2019

Wszystko co dobre szybko się kończy. Trudno uwierzyć, ale za nami już połowa wakacji. Pod koniec lipca zakończyła się Akcja Lato z Domem Kultury. Animatorzy przemierzając obszar gminy, organizowali spotkania w 6 świetlicach wiejskich i w Domu Kultury. Uczestnicy podczas wspólnie spędzonego czasu wykonali cudaki stworaki z wełny, kwiaty z krepiny, koszyczki z materiałów, a także glutki. Każdemu spotkaniu towarzyszyły również gry i zabawy oraz poczęstunek . W zajęciach uczestniczyło łącznie 113 osób.

Czytaj więcej o: Podsumowanie Akcji Lato 2019
Przejdź do - Rodzinny Wyjazd do Smołdzińskiego Lasu

Rodzinny Wyjazd do Smołdzińskiego Lasu

19 lipca 2019

W niedzielę 14 lipca odbył się kolejny rodzinny wyjazd z Domem Kultury w Subkowach. Tym razem był to wyjazd do Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie koło Smołdzińskiego Lasu. Spacer aleją parkową, Wydmie Czołpinskiej i brzegiem morza, z przepięknymi widokami wpłynął na i "pozytywne zmęczenie” i relaks uczestników. Po 7 kilometrowym spacerze przyszedł czas na kąpiel w morzu. Mimo długiej podróży wszyscy uczestnicy byli zachwyceni miejscem, a przeżycie którego doświadczyli na długo pozostanie w ich pamięci. W wyjeździe wzięło udział 49 osób.

Przejdź do - Letnie Spotkanie Plenerowe

Letnie Spotkanie Plenerowe

9 lipca 2019

           Dnia 6 lipca na placu rekreacyjnym przy boisku ORLIK miało miejsce "Letnie Spotkanie Plenerowe". Pogoda podczas spotkania  nie rozpieszczała uczestników,  jednak pomimo niesprzyjającej aury frekwencja dopisała. Wydarzenie rozpoczęło się  animacjami dla dzieci, które poprowadzili animatorzy Domu Kultury. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatora znalazło się stoisko z drewnianymi klockami,  malowanie na strechu, mega bańki mydlane i  balonowe zoo. Wolontariuszki z Klubu Wolontariusza "Iskierka" zajmowały się artystycznym malowaniem twarzy. Na placu znalazły się również zamki dmuchane i foto budka z których dzieci mogły korzystać bez ograniczeń. Nowością był mobilny plac zabaw dla dzieci, który również cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Plac zabaw został udostępniony przez firmę Mobilne Sale Zabaw z Subków bezpłatnie.

           

 

Czytaj więcej o: Letnie Spotkanie Plenerowe

Letnie Spotkanie Plenerowe 6.07.2019

26 czerwca 2019

Noć Świętojańska w Gorzędzieju

25 czerwca 2019

Dnia 22 czerwca 2019 roku, w Gorzędzieju odbyły się obchody Nocy Świętojańskiej, czyli obchody najkrótszej nocy w roku związanej z przesileniem letnim.

Spotkanie rozpoczęło się Grą Terenową „Czy znasz Kociewie", podczas której drużyny, szukały ukrytych punktów z zadaniami. W grze udział wzięło 10 drużyn – łącznie 32 osoby. Zwycięzcami gry zostali:

Czytaj więcej o: Noć Świętojańska w Gorzędzieju

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-05-12
Data publikacji:2016-05-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:8485