Dom Kultury w Subkowach

Strona główna

Najnowsze aktualności

Przejdź do - Piknik%20Country%20Narkowy

Piknik Country w Narkowach

11 września 2018

Dnia 9 września odbył się piknik Country, który był podsumowaniem projektu "Narkowy Country" realizowanego przez Radę Sołecką Wsi Narkowy w ramach Inicjatyw Lokalnych 2018.  Podczas spotkania zaprezentowana została wystawa zdjęć retro, oraz prace wykonane podczas warsztatów artystycznych. Nie zabrakło również muzyki country. Dla najmłodszych mieszkańców wsi Narkowy animatorzy Domu Kultury przygotowali animacje. Spotkanie to było doskonałą okazją do poznania i integracji mieszkańców.

Działanie realizowane w ramach programu Narodowego Centrum Kultury DK+ Inicjatywy Lokalne 2018 przy współpracy Domu Kultury w Subkowach.

Czytaj więcej o: Piknik Country w Narkowach

Spotkania kulinarne w świetlicy wiejskiej w Brzuścach

10 września 2018
Przejdź do - Dzień%20Przedsiębiorcy%20w%20Radosnym%20Zakątku

Dzień Przedsiębiorcy w Radosnym Zakątku

10 września 2018

8 września  na placu zabaw "Radosny Zakątek" przy ul.Akacjowej w Subkowach odbył się pierwszy sąsiedzki Dzień Przedsiębiorcy podczas, którego można było kupić, wymienić, sprzedać lub oddać ubrania, a także inne przedmioty, które przestały być nam potrzebne. Spotkanie to było  doskonałą okazją do poznania sąsiadów.  Mimo tego, że był to pierwszy Dzień Przedsiebiorcy frekwencja dopisała i wszyscy doskonale przy tym  sie bawili.

Kolejny dzień przedsiębiorcy już na wiosnę. Serdecznie zapraszamy.

Działanie realizowane w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury DK+ Inicjatywy Lokalne 2018 przy współpracy Domu Kultury w Subkowach.

 

Czytaj więcej o: Dzień Przedsiębiorcy w Radosnym Zakątku

Taniec To Siła - Bezpłatne warsztaty taneczne dla dorosłych

6 września 2018

Spotkanie "Czyste Powietrze"

6 września 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Subkowy na spotkanie dotyczące Krajowego Programu Czyste Powietrze. Spotkanie odbędzie się dnia 12.09.2018 r. (środa) o godz. 16:00 w Domu Kultury w Subkowach.

 

Czytaj więcej o: Spotkanie "Czyste Powietrze"