Jesteś tutaj: Start / Urodziny Niepodległej

Urodziny Niepodległej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Imieniny Dziadka- Święto ulicy Józefa Piłsudskiego

Imieniny Dziadka- Święto ulicy Józefa Piłsudskiego

23 lipca 2018

W ramach setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu 22 lipca na ulicy Józefa Piłsudskiego  w Subkowach odbyły się „Imieniny Dziadka” – patrona ulicy. W ramach tego wydarzenia uczestnicy (16 grup) wzięli udział w Grze Terenowej o Józefie Piłsudskim. Poprzez edukacyjny spacer mieszkańcy poznali życiorys Marszałka, a także okoliczności odzyskania przez Polskę Niepodległości. Następnie Bractwo Rycerskie KERIN przeprowadziło żywą lekcje historii „Droga do Niepodległości”.

Czytaj więcej o: Imieniny Dziadka- Święto ulicy Józefa Piłsudskiego

Imieniny Dziadka czyli Święto ulicy Józefa Piłsudskiego

18 lipca 2018

Konkurs dotacyjny „Niepodległa 2018” – znamy już wyniki!!!

25 maja 2018

Mamy niezmierny zaszczyt poinformować Państwa, że Dom Kultury w Subkowach otrzymał dofinansowanie na realizację projektu „Urodziny Niepodległej” włączając się tym samym w świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Kwota, jaką otrzymaliśmy na realizacje zaplanowanych działań to aż 33 500zł!

„Do programu złożono 2 516 wniosków, spośród których dofinansowanie otrzymało 218 projektów na łączną kwotę 13 mln zł. Ze względu na dużą liczbę złożonych wniosków, zgodnie z par. 10 ust. 16 regulaminu programu, Dyrektor Biura Programu Niepodległa podjął decyzję o podniesieniu progu upoważniającego do otrzymania dotacji do 79,33 punktów”. Nasz Dom Kultury otrzymał 79,66 punktów, co zagwarantowało nam udział w programie.

Do przygotowania wniosku o dotacje włączył się Pan Dominik Szupryczyński. Już niebawem na naszych stronach i portalach społecznościowych pojawia się informacje o poszczególnych działaniach. Zachęcamy do udziału!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-05-25
Data publikacji:2018-05-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Gosia
Liczba odwiedzin:132