Jesteś tutaj: Start / Mistrz Tradycji 2020

Mistrz Tradycji 2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Projekt "Mistrz tradycji - przekazywanie wiedzy i umiejętności tradycji ludowych Kociewia" został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego był realizowany w terminie od lipca do grudnia 2020 w Domu Kultury w Subkowach.

Zadanie miało na celu przekazanie przez Mistrza Tradycji, p. Marię Leszman, wiedzy i umiejętności w zakresie tradycji ludowych Kociewia, jakimi są stroje folklorystyczne i haft regionalny. Nauka odbywała się w formie warsztatów szycia i haftu, które były organizowane raz w tygodniu, zgodnie z 64-godzinnym harmonogramem warsztatów. Realizowane zadanie miało na celu zachowanie elementów kultury ludowej, naukę specjalistycznych umiejętności oraz zachowanie w trwałej formie efektów działania projektu, poprzez przygotowanie filmu promocyjnego oraz publikacji promującej rezultaty wykonanego działania.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Fundusz Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa,
zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Artykuły

Film promocyjny - Mistrz Tradycji

18 grudnia 2020

Przedstawiamy film promocyjny dotyczący zadania "Mistrz tradycji - przekazywanie wiedzy i umiejętności tradycji ludowych Kociewia" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2020.

Czytaj więcej o: Film promocyjny - Mistrz Tradycji

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-12
Data publikacji:2021-01-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:admin
Liczba odwiedzin:119