Logo Domu Kultury w Subkowach

Spotkanie Teatru Amatorów Kociewia „Wejta Jo!” w Domu Kultury w Subkowach

Ocena 0/5

Z przyjemnością informujemy, że 14 kwietnia 2026 roku w naszym Domu Kultury w Subkowach odbędzie się wyjątkowe spotkanie organizacyjne nowo powstającego Teatru Amatorów Kociewia „Wejta Jo!” . Szczegóły wydarzenia możecie zobaczyć poniżej. 

Subkowy Teatr Amatorów Kociewia Wejta Jo! Logo

Szczegóły spotkania 

Masz ochotę spróbować swoich sił na scenie? Interesuje Cię kultura Kociewia, lokalna historia i gwara? A może po prostu chcesz poznać nowych ludzi i zrobić coś twórczego? Biblioteka w Subkowach zaprasza na pierwsze spotkanie organizacyjne nowo powstającego Teatru Amatorów Kociewia „Wejta Jo!”, które odbędzie się 14 kwietnia 2026 roku o godzinie 17:00Domu Kultury

Podczas spotkania:

  • organizatorzy opowiedzą o idei teatru i planowanych działaniach
  • przedstawią zasady uczestnictwa
  • porozmawiają o pomysłach na pierwsze spektakle
  • odpowiedzą na wszystkie pytania


Biblioteka w Subkowach zaznacza, że zainteresowani nie muszą mieć doświadczenia. Liczy się chęć działania, otwartość i ciekawość! Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych - wszystkich, którzy chcą współtworzyć coś wyjątkowego i razem pielęgnować dziedzictwo Kociewia.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod numerami: 58-536-85-24 lub 510 463 786.                                                                    

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności